SIEDZIBA FIRMY:
ul. Solarza 1, 20-815 Lublin
O firmie
Kategorie

O firmie

W dniu 30 maja 2024 r. (czwartek) Uni-Rentgen będzie NIECZYNNY.

Prosimy o rezerwację telefoniczną wizyty 81 524 53 01 (ul. Głęboka) or 81 741 77 78 (ul. Solarza).

Please make an appointment by calling at 81 524 53 01 (Głęboka Street) or 81 741 77 78 (Solarza Street).

Prywatna Przychodnia Diagnostyki Medycznej „Uni-Rentgen®” T. Katarzyna Różyło Sp. J. powstała w roku 1992 jako „Uni-Rentgen®” z lokalizacją w Lublinie, przy ul. Dudzińskiego 42. W 1997 roku została otwarta Przychodnia przy ul. Głębokiej 10 paw. 24 w Lublinie. W 2018 r. Gabinet Uni-Rentgen został przeniesiony z ul. Dudzińskiego na ul. Solarza 1 (Czechów).

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie diagnostyki radiologicznej nie tylko zębów, ale całego ciała. Przed wizytą prosimy o rejestrację telefoniczną pod nr telefonu 81 741 77 78 (ul. Solarza 1) lub 81 524 53 04 (ul. Głęboka 10). Czas oczekiwania na zdjęcie wynosi ok. 10 minut. Badania tomografii stożkowej CBCT (inaczej wolumetryczne albo „pantomogram 3D”) wykonywane są na bieżąco zgodnie z kolejnością rejestracji, natomiast wynik opisany przez specjalistę radiologa jest przygotowywany w zależności od terminu wyznaczonej wizyty u stomatologa.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na wszystkie zdjęcia rentgenowskie konieczne jest skierowanie od lekarza, nawet jeśli zdjęcie jest pełnopłatne. Posiadanie skierowania na zdjęcia "małe" zębowe stomatologiczne nie jest konieczne, ale skierowanie takie zawiera informacje przydatne dla personelu wykonującego zdjęcie.

Podstawowym i najważniejszym celem personelu Przychodni w ramach działalności jest uzyskiwanie satysfakcji pacjenta! Nad wysoką jakością wykonywanych badań czuwają lekarze specjaliści radiolodzy – prof. zw. dr hab. n. med. T. Katarzyna Różyło i prof. zw. dr hab. n. med. Ingrid Różyło-Kalinowska.

Zakres kompetencji personelu

  • Personel lekarski – opisywanie badań rentgenowskich i wolumetrycznych, wykonywanie zdjęć rentgenowskich i wolumetrycznych
  • Technicy elektroradiologii – wykonywanie zdjęć rentgenowskich i wolumetrycznych, nadzór nad systemem zapewnienia jakości
  • Personel pielęgniarski – przyjmowanie i rejestracja pacjentów, archiwizacja i wydawanie wyników badań, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach pracowni.
Zapraszamy
do nowego gabinetu
Uni-Rentgen
ul. Solarza 1
(Czechów, róg ul. Koncertowej)
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.