SIEDZIBA FIRMY:
ul. Solarza 1, 20-815 Lublin
O firmie
Kategorie

O firmie

Prywatna Przychodnia Diagnostyki Medycznej „Uni-Rentgen®” T. Katarzyna Różyło Sp. J. powstała w roku 1992 jako „Uni-Rentgen®” z lokalizacją w Lublinie, przy ul. Dudzińskiego 42. W 1997 roku została otwarta Przychodnia przy ul. Głębokiej 10 paw. 24 w Lublinie. W 2018 r. Gabinet Uni-Rentgen został przeniesiony z ul. Dudzińskiego na ul. Solarza 1 (Czechów).

Oferujemy szeroki zakres usług w zakresie diagnostyki radiologicznej nie tylko zębów, ale całego ciała. Wszystkie zdjęcia rentgenowskie (stomatologiczne i kostne) wykonywane są bez zapisów, a czas oczekiwania na zdjęcie wynosi ok. 10 minut. Badania tomografii stożkowej CBCT (inaczej wolumetryczne albo „pantomogram 3D”) wykonywane są bez zapisów, natomiast wynik opisany przez specjalistę radiologa jest przygotowywany w zależności od terminu wyznaczonej wizyty u stomatologa, do 7-14 dni roboczych.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami na wszystkie zdjęcia rentgenowskie konieczne jest skierowanie od lekarza, za wyjątkiem zdjęć "małych" zębowych stomatologicznych.

Podstawowym i najważniejszym celem personelu Przychodni w ramach działalności jest uzyskiwanie satysfakcji pacjenta! Nad wysoką jakością wykonywanych badań czuwają lekarze specjaliści radiolodzy – prof. zw. dr hab. n. med. T. Katarzyna Różyło i prof. zw. dr hab. n. med. Ingrid Różyło-Kalinowska.

Zakres kompetencji personelu

  • Personel lekarski – opisywanie badań rentgenowskich i wolumetrycznych, wykonywanie zdjęć rentgenowskich i wolumetrycznych
  • Technicy elektroradiologii – wykonywanie zdjęć rentgenowskich i wolumetrycznych, nadzór nad systemem zapewnienia jakości
  • Personel pielęgniarski – przyjmowanie i rejestracja pacjentów, archiwizacja i wydawanie wyników badań, utrzymywanie czystości w pomieszczeniach pracowni.
Zapraszamy
do nowego gabinetu
Uni-Rentgen
ul. Solarza 1
(Czechów, róg ul. Koncertowej)
Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.